Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > ESHOP > Doprava a platba

DOPRAVA

Zboží převážíme z naší provozovny v Nezvěsticích až k Vám domů externí paletovou přepravou, kdy je zboží vyloženo řidičem paletovým vozíkem. Den doručení (po-pá) je domluven předem se zákazníkem, čas vykládky je dán na 8-16 hod., přesný čas je avizován řidičem telefonicky cca hodinu předem.
Drobné zboží je doručováno balíkovou přepravou České pošty nebo PPL dle rozměrů a váhy.

Výjimečně na základě individuální zakázky a domluvy je možnost závozu naší dopravou, především v Plzeňském kraji a v případě závozu velkého zboží či množství zboží.

Typ a cena a dopravy Vám bude sdělena na základě poptávky (dle přesného místa doručení a konkrétního zboží vč. doplňků).

Vlastní doprava
Pokud si zajišťujete vlastní dopravu, je třeba u velkého zboží (rozložená sedací souprava, krb) počítat s vratnou zálohou na palety (250,- Kč / ks), případně je možná jejich výměna.
Před odvozem zboží nás, prosím, kontaktujte ohledně způsobu přepravy, dle toho bude zboží připraveno / zabaleno.

PLATBA

  • Platba v hotovosti při dodání zboží (v případě vlastního vyzvednutí zboží v provozovně). Služba je zdarma.
  • Platba převodem předem (zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce zálohovou fakturu, na které jsou uvedeny všechny informace pro uskutečnění bankovního převodu, daňový doklad bude dodán společně se zbožím). Služba je zdarma.
  • Platba dobírkou při zaslání objednaného zboží poštou nebo jiným přepravcem (u paletového přepravce je možné platit pouze v hotovosti). Cena za službu je 220,- Kč a bude připočtena k objednávce volbou tohoto způsobu platby v objednávkovém formuláři.